Żele podkładowe do paznokci (5)

Wysokiej jakości żele podkładowe są niezbędne przy profesjonalnym ozdabianiu paznokci. Nakłada się je na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia jako pierwszą warstwę, by kolejne miały dobrą przyczepność.
Dzięki żelom UV do paznokci marki Evonails nie trzeba się martwić o to, że cokolwiek odejdzie od płytki, psując ogólny efekt. Ze względu na swoją niezbędność, produkty te stanowią podstawowe wyposażenie każdego salonu kosmetycznego. Żel podkładowy można też z powodzeniem zastosować jako warstwę wykończeniową paznokcia.

Zobacz całą kolekcję
Pojemność
 1. 15 ml (1)
 2. 5 g (1)
 3. 15 g (1)
 4. 30 g (1)
 5. 50 g (1)
Cena
 1. 19
  125
 2.  
 3. -
Efekt
 1. baza (1)
Sortuj wg
Sortuj wg

Żele podkładowe do paznokci - niezbędny element manicuru żelowego

Piękne, zadbane paznokcie dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czują się wyjątkowe. Doskonałe efekty w stylizacji paznokci pozwala osiągnąć manicure żelowy, który zdecydowanie różni się od tradycyjnego. Obecnie jest on bardzo modny i każdego dnia zdobywa nowe zwolenniczki. Manicure żelowy wykonywany jest w profesjonalnych salonach kosmetycznych przez doświadczonych stylistów. Kobiety, które lubią zawsze olśniewać swym wyglądem i cieszyć się przyciągającymi wzrok dłońmi, na pewno pokochają manicure żelowy już od pierwszego wejrzenia.

Żele podkładowe to produkty, które przydadzą się w szczególności w salonach kosmetycznych. Osoby, które zawodowo zajmują się stylizacją paznokci, na pewno będą zadowolone z efektów, które pozwalają osiągnąć żele podkładowe UV. Dzięki nim każdy manicure stanie się perfekcyjny i utrzyma się na powierzchni paznokcia przez długi czas!

Żele podkładowe UV do paznokci pomogą stworzyć najlepsze stylizacje

Do wykonania manicuru żelowego konieczne jest użycie specjalnych podkładów, niezbędnych do zbudowania kolejnych warstw na płytce paznokcia. Żele podkładowe UV do paznokci służą jako baza do stworzenia profesjonalnej stylizacji, jednak doskonale sprawdzają się także jako warstwa wykończeniowa. Natomiast do wykonania French manicure posiadamy specjalne żele French do paznokci.

Wysoka jakość żeli podkładowych UV zapewnia idealną trwałość manicure’u i sprawia, że nic nie odchodzi od powierzchni paznokci. Żele bazowe UV odznaczają się wysoką jakością, a do ich przygotowywania używane są wyłącznie najlepsze składniki. Wśród oferowanych produktów można odnaleźć preparaty w przezroczystym kolorze, które ułatwiają zarówno modelowanie manicure’u jak i znacznie przyspieszają całą pracę nad wyglądem paznokci. Cienką warstwę żelu podkładowego UV należy utrwalić za pomocą odpowiedniej lampy, zaraz po nałożeniu preparatu na paznokieć. Preparaty te słyną z tego, że nie wymagają przemywania odtłuszczaczem, dzięki czemu nakładanie żeli budujących jest możliwe zaraz po nałożeniu bazy. Żele podkładowe UV są również świetnym filtrem ochronnym dla powierzchni paznokci, dlatego tym bardziej warto z nich korzystać.

Popularne metody przedłużania paznokci za pomocą żelu

Manicure żelowy można wykonać na trzy sposoby: metodą jednofazową, dwufazową bądź trójfazową. Pierwsza polega na użyciu specjalnego preparatu, łączącego w sobie właściwości podkładu, żelu budującego i nabłyszczającego. Metoda dwufazowa polega natomiast na zastosowaniu dwóch preparatów żelowych. Ostatnia z wymienionych metod przedłużania paznokci za pomocą żelu składa się z trzech etapów. Do jej wykonania potrzebny jest żel podkładowy, który ma za zadanie połączyć naturalną płytkę paznokcia z warstwami żelowymi. Oprócz niego używa się także żelu budującego (dostępnego w różnych kolorach) oraz żelu nabłyszczającego.

Jak wygląda przygotowywanie manicuru żelowego?

Rozpoczęcie pracy nad manicurem czy pedicurem żelowym wymaga jednak najpierw przygotowania płytki paznokciowej na wykonanie zabiegu. By przystąpić do stylizacji żelowej, trzeba w pierwszej kolejności zmiękczyć skórki za pomocą odpowiedniego preparatu, by następnie, przy użyciu patyczka, odsunąć je od paznokci. Po tym etapie należy spiłować końcówki paznokci i ich powierzchnię w taki sposób, by stała się gładka. Ostatnią sprawą, o której nie można zapominać, jest przemycie przygotowanej powierzchni paznokci przy użyciu odtłuszczacza. Po zakończeniu tego etapu, można już przystąpić do nakładania na paznokcie podkładu bazowego.

Kiedy baza zostanie już utrwalona za pomocą lampy LED lub UV, nadchodzi czas na wykonywanie stylizacji. Manicure żelowy rozpoczyna się od nałożenia cienkiej warstwy preparatu budującego, który następnie należy utrwalić za pomocą lampy kosmetycznej. Stworzenie manicuru żelowego wymaga zastosowania kilku warstw. Pu utrwaleniu każdej z nich należy jeszcze odkleić stworzone formy, aby nadać im odpowiedni kształt. Później można już przejść do nakładania wybranego koloru żelu na paznokcie. Każdą z warstw lakieru należy oczywiście utrwalić przy użyciu lampy UV. Na koniec, idealnie sprawdzi się natomiast lakier bazowy, który również trzeba utrwalić lampą. Dzięki niemu paznokcie będą wyglądać zjawiskowo i staną jeszcze bardziej wytrzymałe.

Szukasz żelu w konkretnym kolorze? Sprawdź:

Dlaczego warto zdecydować się na manicure żelowy?

Piękne paznokcie są marzeniem każdej kobiety. Niesamowite efekty pozwala uzyskać zastosowanie manicuru żelowego, docenianego przede wszystkim za naturalność. Wśród jego zalet należy wyróżnić głównie bezinwazyjność. Stosowanie żelu ma niewielki wpływ na powierzchnię paznokcia, dlatego można go wykorzystywać bez najmniejszych obaw. Żel nie posiada również zapachu, co sprawia, że wykonywanie manicure’u jest o wiele przyjemniejsze i mogą go również stosować kobiety będące przy nadziei. Ponadto, żel daje naprawdę wiele możliwości. Idealnie bowiem nadaje się do tworzenia rozmaitych wzorów, tych subtelnych i bardziej odważnych, które sprawią, że stylizacja paznokci będzie naprawdę zachwycająca.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.