Żele 3 w 1 do paznokci (8)

Aby uzyskać trwały efekt modelowania paznokci w wyjątkowo prosty sposób, warto wypróbować żele do paznokci 3 w 1. Dla stworzenia niepowtarzalnej stylizacji niepotrzebne jest wówczas nic więcej. Żel tego typu składają się bowiem z bazy, koloru i topu, czyli elementów niezbędnych do zrobienia profesjonalnego zdobienia płytki paznokcia.
Żele 3 w 1 marki Evonails cechują się wysoką wytrzymałością oraz łatwym sposobem nakładania. Odpowiednia konsystencja zapewnia też doskonałą przyczepność do płytki paznokcia.

Żele 3 w 1 do paznokci – prosty sposób na udaną stylizację

Często mówi się, że najprostsze rozwiązania nigdy nie mogą być najlepsze. Tymczasem przy tworzeniu niebanalnej dekoracji paznokci nie jest to wcale takie oczywiste. Fakt, że przygotowanie profesjonalnego manicure’u kojarzy się raczej ze skomplikowanym procesem, obowiązkowo wykonywanym przez specjalistę w salonie kosmetycznym. Wbrew pozorom, do stylizacji, zwłaszcza przy użyciu najnowszych technik, jak chociażby żele UV, nie trzeba wcale tysiąca różnych preparatów, mających tworzyć kolejne, nakładające się na siebie i bardzo potrzebne warstwy. Dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z dekoracjami światłoutwardzalnymi, najlepszym rozwiązaniem będzie wybór żelu do paznokci 3 w 1.

Preparat tego typu, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie trzy różne żele, zwykle niezbędne do przygotowania fachowej stylizacji – bazę, żel budujący oraz żel nabłyszczający, stosowany jako wykończenie, utrwalające kolor i zabezpieczające paznokieć przed uszkodzeniami. Dzięki swojej złożoności, może z powodzeniem zastąpić każdy z wymienionych specyfików, a efekt, jaki można uzyskać po jego zastosowaniu, będzie równie wyjątkowy.

Prostota wykonania każdej stylizacji żelowej

Wydawać by się mogło, że droga do pięknych, żelowych paznokci jest niezwykle kręta i wyboista. Wystarczy tylko pomyśleć o warstwowym nakładaniu kolejnych preparatów, pełniących zupełnie inne funkcje na płytce, a od razu zaczyna się kręcić w głowie. Na szczęście żele 3 w 1 spieszą z pomocą, stanowiąc spełnienie marzeń wszystkich tych, którzy nie mają doświadczenia lub chcą zaoszczędzić nieco czasu przy przygotowywaniu efektownej stylizacji. W ten sposób wyjątkowy manicure będzie mógł sobie zapewnić każdy, kto tylko akurat o nim pomyśli i zaopatrzy się w żel tego rodzaju.

W przeciwieństwie do żeli kolorowych oraz żeli podkładowych do paznokci, żele 3 w 1 są wielofunkcyjne. Oczywiście to, że wielofunkcyjny, żelowy preparat do paznokci jest prosty w użyciu, nie oznacza wcale, iż nie sprawdzi się w profesjonalnym salonie. Specjaliści również mogą go z powodzeniem wykorzystać, ponieważ zapewnia odpowiednią trwałość oraz wygląda bardzo efektownie na paznokciu, zdradzając wszystkie zalety dobrze przygotowanych żeli, utwardzanych przy pomocą lampy UV. Jego konsystencja nie pozostawia wiele do życzenia, a rezultaty, jakie można dzięki niemu osiągać, dorównują tym, uzyskiwanym przy wykorzystaniu kilku odrębnych preparatów UV.

Żel 3 w 1 to tak naprawdę rodzaj preparatu jednofazowego. Mogą stanowić świetne narzędzie do nauki zdobienia paznokci w przypadku początkujących stylistek, które z czasem chciałyby dojść do perfekcji i używać żeli trójfazowych (każdy używa się do wykonania innej warstwy na płytce lub tipsie). Dla lepszego efektu końcowego, ostatnią z nałożonych warstw, wykonanych lakierem 3 w 1, można dodatkowo pokryć żelem do wykończeń typu Gloss. Wówczas powierzchnia paznokcia stanie się idealnie gładka, a przy tym będzie efektownie błyszczeć, przyciągając uwagę wszystkich z otoczenia.

Dobra jakość, która zapewnia idealną trwałość

Jakość żelu 3 w 1, podobnie jak w przypadku każdego innego preparatu UV, zależy często od tego, kto go przygotowywał. Podczas wykonywania wszelkich stylizacji zaleca się stosowanie wyłącznie preparatów znanych i sprawdzonych marek, takich jak Evonails, gwarantujących uzyskanie odpowiednio trwałego efektu, utrzymującego się nawet do trzech, czterech tygodni. Brak koloru pozwala na dopasowanie dobrego preparatu praktycznie do każdej stylizacji, a odpowiednia konsystencja sprawia, że nie ulega zażółceniu. Aby aplikacja sprawiała jeszcze mniej kłopotów, żel tego rodzaju powinien być odpowiednio elastyczny oraz wykazywać właściwości samopoziomujące.

Manicure żelowy charakteryzuje się zawsze bardzo wysoką trwałością. Nie inaczej jest w przypadku dekoracji, przygotowanej za pomocą żelu 3 w 1. Jeśli tylko zostanie on właściwie zaaplikowany, a każda z nałożonych warstw właściwie utwardzona, bez problemu wytrzyma kilka tygodni. Co więcej, będzie się charakteryzował dużą odpornością na ewentualne zniszczenia, dlatego nie przeszkodzi w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Szukasz żelu w konkretnym kolorze? Sprawdź:

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.