Preparaty do paznokci (26)

Pielęgnacja paznokci oraz skórek stanowi ważną część pracy każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego - do tego celu przygotowana została specjalnie wyselekcjonowana kolekcja preparatów do paznokci Evonails. Wśród prezentowanych produktów znaleźć można doskonałej jakości bazy podkładowe, odżywki, oliwki do skórek, płyny antyseptyczne i ochronne.
Wszystkie dostępne preparaty charakteryzują się sprawdzonym, efektywnym działaniem, bardzo wysoką jakością wykorzystanych do produkcji składników oraz pełnym bezpieczeństwem użytkowania.

Zobacz całą kolekcję
Pojemność
  1. 15 ml (24)
Cena
  1. 8
    15
  2.  
  3. -
Sortuj wg
Sortuj wg

Preparaty, idealne dla Twoich paznokci

Każda kobieta marzy o tym, by zachwycać stanem swoich paznokci. Wbrew pozorom, wcale nie musi ich malować czy poddawać żelowej stylizacji, by móc nosić je z dumą i zadowoleniem, a przy tym cieszyć się ich zdrowym wyglądem. Bez względu na to, czy ufa raczej profesjonalnym stylistom, odpowiedzialnym za manicure oraz pedicure w najlepszych salonach kosmetycznych, czy raczej dba o swoje paznokcie na własną rękę, wykorzystuje w tym celu pewnego rodzaju preparaty. Wśród nich znajdują się rozmaite substancje oraz środki, pomagające przy nakładaniu lakierów czy żeli, a także przygotowujące płatek paznokcia do stylizacji. Mają one naprawdę bardzo rozmaite zastosowania, a wszystko po to, by paznokcie mogły zachować wymaganą estetykę.

W salonach kosmetycznych, w których przygotowuje się dowolnego rodzaju manicure, większość preparatów do paznokci musi się znaleźć w zestawie podręcznym każdego stylisty. Bez nich nie mógłby bowiem doprowadzić swojego dzieła do końca, a ponadto nie doprowadziłby płytki paznokcia do określonego stanu, pożądanego przez klientkę.

Tworząc udaną stylizację

Pewne preparaty przydają się do tworzenia profesjonalnego manicure’u. Bardzo popularne stają się na przykład farbki akrylowe do zbobień paznokci, czy uniwersalne odżywki, które można również stosować jako bazę pod kolorowy lakier. Są one oczywiście przezroczyste i dostarczają płytce paznokcia odpowiednią dawkę witamin, pozwalającą na ich odpowiednie wzmocnienie, by po zabiegu nie stały się cienkie i łamliwe. Evonails proponuje natomiast środek trzy w jednym, który, poza odżywką i bazą, zabezpieczającą paznokieć, może również posłużyć jako warstwa top-coat. Aplikacja takich preparatów jest całkowicie prosta, dlatego można ją z powodzeniem wykonać samodzielnie w domu.

Kiedy paznokcie zamierza się natomiast zdobić metodą transferową, potrzebny jest specjalny klej. Dekoracja transferowa polega bowiem na przyklejeniu folii do płytki paznokcia i utworzeniu w ten sposób niepowtarzalnego wzorku. Zdobienie tego typu można wykonywać zarówno przy manicurze hybrydowym, klasycznym, jak i akrylowym. Profesjonalny klej charakteryzuje się wysoką trwałością oraz zdolnością szybkiego wysychania. Mimo wszystko, po jego nałożeniu na paznokieć, trzeba chwileczkę odczekać, by móc bezpiecznie przyłożyć folię.

Przed stworzeniem stylizacji z wykorzystaniem masy akrylowej bądź żelu, należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia. Jednym z preparatów, który może to umożliwić, jest primer niezawierający kwasu. Wówczas można bez obaw o uszkodzenie naturalnego paznokcia wytrawić płytkę, przygotowując ją na przyjęcie warstw kolejnych specyfików. Profesjonalny primer bezkwasowy od Evonails zapobiega również odchodzeniu lakieru czy żelu tuż przy skórkach.

Dbając o piękno paznokci

Paznokcie nie mogłyby być prawdziwą ozdobą dłoni, jeśli nie zostałyby poddane odpowiednim zabiegom – naturalnie z wykorzystaniem właściwie dobranych preparatów. Jednym z przydatnych specyfików o wyraźnie innowacyjnym charakterze wydaje się być na przykład Tip Blender, stanowiący swojego rodzaju pilnik w płynie. Dzięki swojej zawartości przyczynia się do zmiękczenia samych brzegów tipsów, a tym sposobem można je dużo łatwiej piłować i kształtować. Często używa się go wtedy, gdy zamierza się uniknąć ogromnej ilości pyłu, powstającej podczas tradycyjnego piłowania sztucznych paznokci.

Aby przygotować paznokcie do jakiegokolwiek manicure’u, należy wcześniej pozbyć się skórek. Do ich usunięcia można zastosować chociażby specjalny płyn do paznokci, który sprawia, że już po niewielkiej chwili można je łatwo ściągnąć, wykorzystując w tym celu chociażby wacik. To właśnie za jego sprawą nie trzeba się martwić, że paznokcie chociażby przez chwilę będą wyglądać nieestetycznie.
    
Stawiając na zdrowie

Oczywiście, każde paznokcie, nim w ogóle pomyśli się o zabiegach upiększających, powinny się charakteryzować nienaganną kondycją. Aby o nią zadbać, trzeba stosować właściwe preparaty. Wśród nich mona natrafić chociażby na gumę ochronną, którą przykrywa się skórki wokół paznokci. Ma ona za zadanie zabezpieczyć je przed wysuszeniem oraz ewentualnym przeniknięciem szkodliwych substancji podczas nakładania kolejnych warstw ozdobnych. Do oczyszczenia skóry dłoni przed zabiegiem nadaje się z kolei odpowiednio skomponowany środek antyseptyczny. Można nim również z powodzeniem przemywać masy akrylowe lub żelowe, w zależności od tego, na jaki manicure się zdecyduje.

Wiele Pań ma tendencję do obgryzania paznokci. Aby jej zaradzić, wymyślono też specjalny preparat, który je utrudnia. Jego gorzki smak powoduje niechęć do obgryzania płytki, jednak substancja sama w sobie nie jest szkodliwa dla zdrowia. Kiedy się ją używa, ma się natomiast pewność, że płytka nie będzie zniszczona, nabierze zdrowszego wyglądu i nie będzie się więcej strzępić. Da to również większe możliwości jeśli chodzi o przygotowywanie profesjonalnego manicure’u, ponieważ nie będzie problemu z jego przygotowaniem.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.