Płyny do paznokci (19)

Specjalistyczne płyny do paznokci z kolekcji Evonails przeznaczone są między innymi do usuwania lakierów, żeli i barwników, warstwy dyspersyjnej z paznokci oraz do dezynfekcji powierzchni roboczych oraz dłoni. Z ich pomocą można z łatwością usunąć stare i zniszczone warstwy lakierów, oczyścić płytkę paznokciową przed wykonaniem zabiegu lub stworzyć higieniczne warunki do pracy.
Płyny Evonails stanowią niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego - oferujemy zarówno klasyczne płyny do usuwania tradycyjnych lakierów, jak i specjalnie zaprojektowane do lakierów hybrydowych i żeli UV.

Płyny do paznokci - niezbędna pomoc do wykonania zachwycającej stylizacji

Do każdej udanej stylizacji paznokci potrzebne są odpowiednie narzędzia. Wśród nich można by wymienić lakiery oraz rozmaite akcesoria, takie jak brokaty, kryształki czy lśniące pyłki. Oprócz tego niezbędne są oczywiście nożyczki, pilniczki lub popularne tipsy. Ponadto, nie można też zapomnieć o specjalistycznych płynach, bez których stworzenie perfekcyjnego manicure’u nie byłoby możliwe.

Płyny do paznokci wykorzystywane są zarówno w salonach kosmetycznych, jak i przez osoby, które samodzielnie wykonują stylizacje paznokci w domowym zaciszu. Pośród specyfików tego typu warto wymienić płyny do paznokci hybrydowych, żelowych, aceton kosmetyczny, zmywacze do lakieru oraz płyny do dezynfekcji.

Osoby, którym zależy na najlepszych rezultatach pracy i skuteczności, powinny dokładnie wybierać specjalistyczne płyny do manicure’u, spełniające wszelkie wymagania. Najlepszej jakości produkty są bowiem gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności, którą odznaczają się chociażby produkty marki Evonails z Pro line, farbki akrylowe do zdobień paznokci, czy ozdoby na paznokcie i akcesoria.

Płyny do paznokci hybrydowych

Piękne, przyciągające wzrok hybrydy świetnie wyglądają na paznokciach i są gwarancją doskonałej stylizacji. Do usunięcia lakieru hybrydowego nie wystarcza jednak zwykły zmywacz do paznokci, dlatego osoby, które samodzielnie wykonują stylizacje hybrydowe, a także salony kosmetyczne, powinny posiadać na wyposażeniu odpowiednie specyfiki, dzięki którym usunięcie lakieru będzie możliwe. Specjalistyczne płyny do zmywania hybryd pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się starego lakieru z paznokci. Specyfiki tego rodzaju odznaczają się wysoką jakością, a także delikatnością, która pozwala dbać o delikatną skórę dłoni, chroniąc ją przed zniszczeniem.

Płyny do paznokci żelowych

Stylizacje żelowe stanowią doskonałą alternatywę dla manicure’u hybrydowego. Osoby, które profesjonalnie zajmują się zdobieniem paznokci, powinny zawsze posiadać na swoim wyposażeniu odpowiednie płyny, które pozwolą szybko zmiękczyć starą warstwę żelu. Z pomocą specjalistycznego płynu do paznokci żelowych, każda kosmetyczka szybko pozbędzie się warstwy dyspersyjnej, powstającej na powierzchni paznokcia podczas utwardzania żelu. Dzięki wysokiej jakości specyfikom, praca nad manicurem czy pedicurem stanie się o wiele łatwiejsza i zdecydowanie przyjemniejsza.

Aceton kosmetyczny - najlepszy sposób na usunięcie starej hybrydy

Najsilniej działającym specyfikiem do usuwania lakieru hybrydowego jest aceton. Nic więc dziwnego, że stanowi on jeden z produktów, które muszą znaleźć się w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, zajmującym się tworzeniem manicure’u. Aceton skutecznie usuwa lakier hybrydowy, a także pozwala usunąć stare warstwy akrylu. Wybierając wysokiej jakości produkty kosmetyczne, zyskuje się pewność, że preparaty są bezpieczne i cechują się najlepszą skutecznością. Ponadto, płyn acetonowy doskonale nadaje się również do czyszczenia narzędzi, takich jak pędzelki do manicure’u.

Zmywacze do lakieru - jakie wybierać

Każdy manicure należy zmyć, kiedy się już znudzi lub wygląda nieestetycznie. Lakier charakteryzuje się jednak dużą wytrzymałością i jest trudny do usunięcia, dlatego, by móc go usunąć należy użyć specjalnie przeznaczonego do tego płynu.

Dobre zmywacze do paznokci pozwalają nie tylko pozbyć się niechcianej warstwy lakieru, ale również pomagają dbać o paznokcie i skórę dłoni. Przed dokonaniem zakupu zmywacza, warto zawsze sprawdzić jego skład, by mieć pewność, że któraś substancja z jego receptury przypadkiem nie jest szkodliwa.

W recepturach zmywaczy do paznokci można zazwyczaj odnaleźć aceton, octan etylu, octan butylu, glikol, alkohol oraz olejki nawilżające. Czasami również dodaje się do nich witaminę E, która pomaga odżywiać paznokcie. Osoby, które używają zwykłych lakierów do paznokci, powinny jednak uważać na produkty z acetonem, odznaczającym się silnym działaniem.

Spośród dostępnych na rynku zmywaczy do paznokci, można wyróżnić produkty w płynie, zmywacze w płatkach, preparaty żelowe oraz zmywacze w pisaku (często używane do wykonywania wszelkich poprawek).

Płyny do dezynfekcji - niezastąpione w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym

Jednym z płynów, który obowiązkowo powinien znaleźć się w salonie kosmetycznym, jest środek do dezynfekcji rąk i narzędzi. Dzięki niemu możliwe stanie się zachowanie higieny, a także oczyszczenie narzędzi oraz skóry z ewentualnych bakterii i zarazków. Płyny tego rodzaju zapewniają znakomity komfort pracy, a co najważniejsze również bezpieczeństwo zarówno dla pracowników, jak i klientek salonów kosmetycznych. Wybierając wysokiej jakości środki do dezynfekcji zyskuje się gwarancję ich znakomitego działania i skuteczności, z której każdy będzie zadowolony.

 

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.