O nas

Evonails jest marką międzynarodowej firmy, która już od wielu lat dostarcza swoim Klientom innowacyjne produkty do pielęgnacji i stylizacji paznokci. W asortymencie Evonails znaleźć można wiele niezwykłych artykułów – oferujemy między innymi lakiery do paznokci, kolorowe żele UV, lakiery hybrydowe Gellack UV PRO, produkty pomocnicze do manicure i pedicure, oraz wiele, wiele innych.
 
W naszej pracy najważniejszy jest kontakt z Klientem i jego satysfakcja – na każdym kroku staramy się spełniać marzenia oraz oczekiwania osób, które nam zaufały. Dzięki dobrym opiniom i uczciwości pochwalić możemy się ścisłą współpracą z wieloma profesjonalnymi salonami kosmetycznymi, dla których przygotowujemy niezbędne kosmetyki oraz wyposażenie.
 
Ogromną zaletą produktów Evonails jest ich jakość – dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii nasi Klienci bez problemu wykonują perfekcyjne stylizacje paznokci. Talent w połączeniu z wysokogatunkowymi specyfikami Evonails dają doskonałe efekty. W naszym laboratorium zatrudniamy jedynie wysokokwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w branży oraz nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem oferowanych produktów, także w oparciu o opinie klientów. Pasja i wytrwała praca owocują coraz lepszą jakością i powiększającym się wachlarzem asortymentu, który dopasowywany jest do potrzeb i aktualnych trendów w modzie. Nieustannie wprowadzamy nowe kolory, serie i kolekcje sezonowe.
 
Nawet najbardziej wymagający Klienci doceniają trud włożony w opracowanie i produkcję naszych wyrobów – powszechnie stosują je profesjonalni styliści, salony kosmetyczne oraz osoby związane z charakteryzacją filmową i teatralną. Nie lubimy niczego pozostawiać przypadkowi i każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie – zespół fachowych doradców zajmuje się obsługą i służy pomocą w każdym, nawet najmniejszym szczególe.
 
Evonails to także atrakcyjne ceny, pozytywne nastawienie, wielokanałowa sprzedaż i obsługa na najwyższym poziomie. Zaufanie Klienta zdobywamy rzetelnością, uczciwością i pozytywną energią, która towarzyszy nam w pracy przez cały czas.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.