Lakiery do hybrydy Gellack UV Pro (1)

Nowoczesne lakiery hybrydowe to prawdziwa innowacja w dziedzinie zdobienia i pielęgnacji paznokci – światłoutwardzalne produkty do manicure i pedicure otworzyły całkowicie nowe możliwości przed milionami kobiet z całego świata.
Lakiery hybrydowe utrwalane są w procesie naświetlania lampami UV lub LED, tworząc na powierzchni paznokcia niezwykle wytrzymałą i odporną na uszkodzenia powłokę. Trwałość utwardzonego lakieru dochodzi nawet do trzech tygodni, a uzyskany efekt wyróżnia się znacznie żywszymi kolorami i piękniejszym połyskiem, niż w przypadku zastosowania tradycyjnych lakierów.
Lakiery hybrydowe Evonails pozwalają zawsze osiągnąć idealny efekt – szeroki wybór produktów barwnych i systemowych gwarantuje możliwość wykonywania kreatywnych stylizacji zarówno na sztucznych, jak i naturalnych paznokciach.

Zobacz całą kolekcję

Aktualnie kupujesz wg:

  1. Efekt: Usuń ten produkt vitamin base
Sortuj wg
Sortuj wg

Lakiery hybrydowe Gellack UV Pro – dla stylizacji, która odmieni Twoje paznokcie

Paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Aby mogły zachwycać, co dzień stanowiąc prawdziwą ozdobę dłoni, dodaje się im charakteru, stosując różnego rodzaju lakiery. Najnowszą technologią, wykorzystywaną obecnie w salonach kosmetycznych są wersje, utwardzane przy pomocy lamp UV. Właśnie o nią są oparte lakiery hybrydowe Gellack UV Pro.

Warstwa, nałożona na płatek paznokcia, okazuje się niezwykle trwała, dzięki czemu każda stworzona stylizacja utrzymuje się przez kilka tygodni. Za sprawą promieni UV, lakiery hybrydowe Gellack UV Pro są bardzo odporne na uszkodzenia i przez długi, długi czas prezentują się idealnie – dokładnie tak, jak tuż po nałożeniu. Ich kolory cechuje bardzo duże nasycenie, znacznie przewyższające możliwości tradycyjnych lakierów.

Ogromna różnorodność odmian, zamkniętych w osobnych kolekcjach, pozwala na stworzenie rozmaitych wersji, odpowiednich zarówno do pracy, jak i na spotkanie towarzyskie. Możliwości są tym większe, że lakiery te można nakładać na sztuczne oraz naturalne paznokcie, uzyskując ten sam efekt.

Paleta barw dla wymagających

Paleta barw, proponowana w przypadku lakierów Gellack UV Pro jak i żeli do paznokci UV, jest naprawdę bardzo szeroka. Nie brakuje tu ani jaskrawych kolorów, zauważalnych już z daleka, takich jak róże, zielenie, błękity czy żółcie, ani ciemnych, odpowiednio nasyconych – granatów, czerni, brązów i głębokich czerwieni. Dzięki temu każda kobieta może dopasować stylizację w zależności od okazji lub swojego nastroju. Na urodzinowe przyjęcie w gronie znajomych czy imprezę dyskotekową wybierze coś odważniejszego, a w przypadku, gdy na co dzień pracuje w eleganckim biurowcu, postawi raczej na neutralne barwy. Warto pamiętać, że przez kolor można też wyrazić siebie – niepoprawne optymistki na pewno wybiorą radośniejsze tonacje, a osoby twardo stąpające po ziemi nieco naturalniejsze odcienie.

Ładny, nieblaknący kolor to nie jedyna zaleta lakieru hybrydowego. Niektóre wersje pozwalają na zgrabne łączenie kilku barw, dzięki czemu uzyskuje się wspaniały tęczowy efekt, a wygląd paznokcia zależy tak naprawdę od kąta padania światła.

Efekty, których nie da Ci żaden inny lakier

Za pomocą lakieru Gellack UV Pro i amatorzy, i profesjonaliści, mogą wyczarować niepowtarzalną ozdobę paznokci. W zależności od tego, którą kolekcję się wybierze, efekt będzie nieco inny. Wśród tego typu lakierów hybrydowych można odnaleźć wersje cieniowane, z atrakcyjnymi przejściami barwnymi – ostateczny kolor nałożonej warstwy będzie zależał od tego, pod jakim kątem się na niego spojrzy.

Część lakierów posiada w sobie również delikatne drobinki magnesu, dzięki którym powierzchnia staje się błyszcząca i tym samym nabiera niepowtarzalnego wyglądu. To właśnie ta wersja będzie idealna do stworzenia stylizacji na częste dyskotekowe wypady czy chociażby do sylwestrowej kreacji.

Z pomocą odpowiedniego lakieru hybrydowego można także przygotować subtelnie opalizującą okrywę paznokcia oraz stworzyć efekt lekkiego przydymienia na dowolnym z wybranych kolorów. To, co uzyskamy, zależy tylko od kobiecej inwencji twórczej.

Szukasz konkretnego koloru lakieru? Sprawdź nasze propozycje:

Prosta aplikacja lakieru

W przypadku lakierów hybrydowych, bardzo ważna jest odpowiednia konsystencja. Gellack UV Pro za jej sprawą doskonale rozprowadzają się na płytce paznokcia, tworząc jednolitą, spójną barwnie powierzchnię. Tym sposobem nie pozostawia najmniejszych smug, a kolor jest położony bardzo równomiernie. Nie pojawiają się też żadne prześwity, które mogą wpłynąć znacznie na efekt końcowy.

Samo nałożenie lakieru hybrydowego Gellack UV Pro nie jest skomplikowane. Jeśli ktoś wprawnie posługuje się tradycyjnym lakierem, nie powinien mieć żadnych problemów z jego aplikacją. Najważniejsze jest, by nie wyjeżdżać poza płytkę i nie pokrywać dodatkowo skórek, otaczających paznokieć. Trzeba też zadbać o to, by zamalować dokładnie całą powierzchnię płatka paznokcia, gdyż w przeciwnym razie lakier może zacząć bardzo szybko odpryskiwać.

Co da wyjątkowa trwałość lakierów Gellack UV Pro?

Ogromną zaletą lakierów hybrydowych Gellack UV Pro, która została już zresztą wspomniana wcześniej, jest ich niebywała trwałość. Dzięki utrwalaniu przy pomocy profesjonalnej lampy, warstwa odpowiednio twardnieje, nabierając takiej wytrzymałości, jakiej nie zagwarantuje żaden inny lakier do paznokci. Przez około trzy, cztery tygodnie okazuje się więc odporna na wszelkie uszkodzenia, nie łuszczy się, nie odpryskuje ani nie matowieje. Nie trzeba więc bardzo uważać w trakcie pracy ani ograniczać czynności manualnych do koniecznego minimum w trosce o stan paznokci.

Przed zdecydowaniem się na piękny i trwały manicure hybrydowy trzeba jednak zadbać o odpowiednie odżywienie paznokci. Na cienkich, zniszczonych płatkach lakier nie będzie się dobrze trzymał, przez co stylizacja nie przyniesie spodziewanego efektu. Ponadto, od kolejnych zabiegów upiększających, może się pogorszyć ogólna kondycja paznokci. Aby więc rozpocząć przygodę z lakierami hybrydowymi, najpierw lepiej zadbać o dobór właściwych odżywek do paznokci i skórek.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.