Lakiery do stempli (24)

Klasyczne lakiery do techniki Stamping-Lack tworzone są specjalnie do nakładania wyjątkowych ozdób przy użyciu blaszek stempelkowych i wzorników. Konsystencja prezentowanych lakierów została dopasowana do specyfiki tej metody i pozwala na osiągnięcie doskonale wyglądających i wyraźnych odcisków stempelka na powierzchni paznokcia.
Z pomocą lakierów Stamping-Lack można uzyskać doskonały efekt, bez rozlewających się linii i szpecących zacieków. Idealnie ozdobione paznokcie przy użyciu matryc stempelkowych to zasługa odpowiedniej formuły oraz wysokiej jakości prezentowanych produktów.

Zobacz całą kolekcję
Sortuj wg
Sortuj wg

Lakiery do stempli - odkryj nową jakość zdobień do paznokci

Paznokcie - dla wielu kobiet stanowią niesamowicie ważny element każdej stylizacji. Aby jednak zawsze wyglądały pięknie i zjawiskowo, należy odpowiednio o nie dbać. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych niezwykle istotna jest estetyka. By paznokcie mogły zachwycać i przyciągać spojrzenia, koniecznie muszą się odznaczać ciekawą, oryginalną stylizacją. Czasem sam lakier nie wystarcza do stworzenia pięknego manicure’u, dlatego warto podjąć wysiłek, by stworzyć coś wyjątkowego. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem mogą okazać się lakiery, przeznaczone do wykonywania stempli na paznokciach. Dzięki nim całkiem zwyczajna, gładka powierzchnia paznokci nabierze nowej jakości i zyska indywidualny charakter.

Co charakteryzuje lakiery Stamping-Lack?

Lakiery przeznaczone do wykonywania stempli to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie czują się na siłach, by własnoręcznie stworzyć unikatowe wzory na paznokciach. Produkty tego rodzaju odznaczają się wyjątkową trwałością i jakością, zadowalającą nawet najbardziej wymagające panie. Konsystencja lakierów, stworzonych do techniki Stamping-Lack, cechuje się odpowiednią gęstością, dzięki której kreowanie wzorów na paznokciach staje się prawdziwą przyjemnością. Lakiery Stamping-Lack umożliwiają osiągnięcie najdoskonalszych rezultatów i sprawiają, że każda stylizacja staje się wyjątkowa.

Metoda Stamping-Lack z każdym dniem zdobywa nowe zwolenniczki, czemu jednak absolutnie nie należy się dziwić. Jej niebywałą zaletą jest nie tylko zdumiewająca prostota, dzięki której każda kobieta stworzy na swoich paznokciach niezwykłe wzory. Dużą popularność stemple zawdzięczają bowiem także temu, że można je stworzyć w naprawdę krótkim czasie, co przy precyzyjnym zdobieniu ręcznym jest raczej niewykonalne.

Jak używać lakierów Stamping-Lack?

Lakiery Stamping-Lack są doskonałe do tworzenia wyjątkowych dekoracji na paznokciach przy wykorzystaniu specjalnych wzorników i blaszek. Najlepsza jakość lakierów do stempli pozwala uniknąć rozlewających się linii i nieestetycznych kleksów. Tworzenie zdobień na paznokciach jest wbrew pozorom niezwykle proste. Stemple potrafią bowiem zdziałać prawdziwe cuda, a uzyskane dzięki nim efekty na pewno zachwycą każdego. Jak jednak przystąpić do ich wykonywania?

Aby rozpocząć pracę nad tworzeniem unikatowej stylizacji, należy najpierw oczyścić powierzchnię paznokci oraz powierzchnię stempla zmywaczem, używając do tego wacika. Następnie wybrany przez siebie wzór blaszki nakłada się na warstwę lakieru Stamping-Lack, który pozwala otrzymać najlepsze rezultaty. Nadmiar lakieru należy jednak usunąć, by nie zepsuć całej stylizacji. W tym celu doskonale sprawdzi się zwykła, nieużywana karta, np. płatnicza. Aby odbić wzór na paznokciu, trzeba mocno przycisnąć stempel do blaszki.

Stempel z wybranym przez siebie wzorem należy przyłożyć do paznokcia. Dzięki temu, ornament odbije się na jego powierzchni. Jeśli lakier odbije się również na skórze, można bez problemu zetrzeć go przy pomocy korektora do lakieru.

Dzięki stemplom bardzo szybko można ozdobić wszystkie paznokcie i nadać im indywidualny wygląd. Na sam koniec, gdy paznokcie już wyschną, warto jeszcze pamiętać, by nałożyć top coat (lakier utwardzający, dzięki któremu stylizacja stanie się bardziej odporna na ścieranie). Decydując się na wykonanie wzorów na paznokciach, należy jeszcze pamiętać, by lakier do zdobień był ciemniejszy niż bazowy. W przeciwnym wypadku efekt będzie mało widoczny.

Lakiery Stamping-Lack - z nimi szybko ozdobisz swoje paznokcie

Osoby, które lubią eksperymentować i bawić się różnego typu stylizacjami, koniecznie powinny wypróbować lakiery Stamping-Lack. Dzięki blaszkom ze wzorami, można uzyskać naprawdę bajeczne zdobienia na paznokciach. Wybór wzorów jest tak szeroki, że każda kobieta bez problemu znajdzie to, co będzie jej się podobać. Zachęcamy również do zapoznania się z lakierami do paznokci Nail Art. Miłośniczki delikatnych ornamentów i kwiecistych motywów na pewno znajdą wśród oferty idealne propozycje dla siebie. Osoby, które wolą bardziej geometryczne zdobienia „z pazurem”, bez wątpienia także odnajdą idealne wzory, dzięki którym stworzą stylizacje, idealnie oddające ich charakter.

Gotowe wzory to duże ułatwienie szczególnie dla osób, które same nie zdecydowałby się na zdobienie paznokci. Piękne i estetyczne szablony to jednak duże ułatwienie, gdyż dzięki nim można stworzyć perfekcyjne zdobienia, trudne do stworzenia bez użycia gotowych blaszek.

Decydując się na stylizację z wykorzystaniem stempli i lakierów Stamping-Lack, warto dać ponieść się szaleństwu. Łączenie różnych wzorów i kolorów z pewnością zagwarantuje oryginalne efekty, które dadzą satysfakcję na długo. Początki przygody z takim rodzajem zdobień mogą wydawać się jednak nieco skomplikowane, lecz ćwiczenia i doświadczenie na pewno sprawią, że każda kobieta szybko nabierze wprawy w wykonywaniu tego rodzaju zdobień. Wytrwałość i nauka na błędach to najlepsza droga do sukcesu, dlatego opłaca się trochę wysilić. Fantazyjne wzory na paznokciach są w końcu tego warte.

Szukasz kolorowych lakierów do paznokci? Sprawdź:

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.