Gadżety do salonu kosmetycznego (6)

Gadżety Evonails nie są być może bezpośrednio związane ze sztuką manicure i pedicure, ale przydadzą się w każdym salonie lub studiu kosmetycznym. Długopisy, kalendarze i podkładki pod mysz Evonails z pewnością pomogą w czasie umawiania wizyt, określaniu dostępnych terminów zabiegów i innych pracach związanych z obsługą firmy.
Firmowe gadżety pomogą stworzyć w miejscu pracy atmosferę profesjonalizmu lub posłużyć w roli drobnego upominku dla lojalnych klientek salonu.

Zobacz całą kolekcję
Cena
  1. 6
    230
  2.  
  3. -
Sortuj wg
Sortuj wg

Gadżety – miły dodatek do salonu

Każdy profesjonalny stylista dba o to, by skompletować wszystkie akcesoria, niezbędne do wykonywania zabiegów upiększających. Pracując w salonie lub otwierając własny, ma je oczywiście wszystkie na miejscu, ładnie posegregowane, by niczego nie musieć szukać i sprawnie obsługiwać kolejne klientki. Niektórzy jednak, dbając o prestiż miejsca pracy, chcą wprowadzić do niego różne dodatkowe akcesoria, jakie z jednej strony mogłyby świadczyć o jego renomie, z drugiej natomiast pomagać nieco przy wykonywaniu prozaicznych czynności. W tym celu wiodące marki, produkujące kosmetyki oraz akcesoria do manicure’u wypuszczają serie przydatnych gadżetów, sprawdzających się zarówno w warunkach salonowych, jak i w domowym zaciszu stylistek-amatorek.

Gadżety, przygotowane przez Evonalis, wprowadzą nieco oryginalności do każdego miejsca, w którym się znajdą. Ich estetyczne wykonanie na pewno przyciągnie ciekawskie spojrzenia gości, a rysunek logo nada im profesjonalnego wyglądu. Żadna z proponowanych rzeczy nie jest ściśle związana z wykonywaniem zdobień na paznokciach, jednak może ułatwić funkcjonowanie każdego salonu kosmetycznego lub przynajmniej je uprzyjemnić.

Eleganckie długopisy – praktyczne rozwiązanie dla każdego

Każdemu chyba przyda się długopis – dlatego właśnie tak często występuje on w roli funkcjonalnego gadżetu, mającego rozpropagować firmę. W salonie kosmetycznym też trzeba czasem coś zanotować, zapisać numer do klientki, a wtedy coś do pisania bardzo się przydaje. Długopis, opatrzony logo marki, zajmującej się przygotowywaniem kosmetyków oraz akcesoriów do manicure’u i pedicure’u, na pewno będzie wyglądał bardzo elegancko, a poza tym okaże się właściwą rzeczą na właściwym miejscu.

Długopisy, które proponuje marka Evonails, mają bardzo różne kolory, można je więc swobodnie dopasować do wystroju salonu. Wystawienie różnobarwnych egzemplarzy razem w ozdobnym koszyczku na długopisy w centralnym punkcie pomieszczenia, okaże się też jego wspaniałą ozdobą. Gadżet nada się też świetnie do użytku prywatnego.

Zorganizuj sobie plan dnia z profesjonalnym kalendarzem

Dobra organizacja czasu jest ogromnym wyzwaniem, choć niektórzy ludzie radzą z nią sobie bardzo dobrze. Planowanie oraz systematyczne wykonywanie obowiązków okazuje się jednak na pewno dużo łatwiejsze, gdy jako pomoc wykorzysta się profesjonalny kalendarz. Na pewno będzie on świetnym rozwiązaniem dla każdego stylisty, niezależnie od tego, czy pracuje on w salonie kosmetycznym, czy działa na własną rękę. Na kolejnych stronach kalendarza będzie mógł sobie zapisywać kolejne spotkania z klientkami, a dzięki temu poszczególne wizyty nigdy mu się nie nałożą. Kiedy więc zadzwoni następna osoba, chętna na manicure lub pedicure, wystarczy tylko jedno spojrzenie do praktycznego kalendarza, by wiedzieć, czy znajdzie się jeszcze wolny termin, czy trzeba się umówić na inny dzień. Z tyłu zwykle znajdzie się też miejsce na zapisanie numerów telefonu do stałych klientów czy dostawców oraz, w razie potrzeby, ich adresów.

Kalendarze, jakie proponuje manicurzystom oraz stylistom marka Evonails, zachwycają swoim prostym, lecz niebanalnym designem. Są one tak eleganckie, że można je spokojnie zostawić na wierzchu w salonie tak, by stale znajdowały się pod ręką i można było zawsze sprawdzić, jaki ma się plan na najbliższy tydzień.

Podkładki, które uatrakcyjnią każdy blat roboczy

Salon kosmetyczny to miejsce bardzo schludne, z natury zachwycające klientki swoim świeżym, nowoczesnym wystrojem. Warto więc wprowadzać do niego rozmaite, żywe akcenty, które będą w stanie jeszcze je upiększyć i uczynić bardziej atrakcyjnym niż dotychczas. W tym celu warto pokusić się o efektowne podkładki fotograficzne. Są one przeznaczone głównie do wykonywania zdjęć – wówczas kładzie się dany produkt na podkładce, by mogła ona imitować tło, dzięki czemu powstają profesjonalne fotografie. Podkładkę można też wykorzystać jako ciekawą ozdobę blatu roboczego.

Gadżety dobrym sposobem na nudę

Czasem salon kosmetyczny wygląda dobrze, jednak brakuje mu elementów, które wprowadzałyby do niego pewien ożywczy klimat, jednocześnie nadając mu duszę. Nie tylko lakiery hybrydowe, czy żele do paznokci są ważne.Właśnie w takiej chwili przydatne okazują się wszelkie gadżety, oferowane przez firmę, zajmującą się produkcją kosmetyków do paznokci. Zwykle są one bardzo atrakcyjne wizualnie, a ponadto występują albo w wielu wariantach kolorystycznych, albo w wersji uniwersalnej, by łatwo było je dopasować do dowolnej stylizacji. Właśnie za ich sprawą można w szybki sposób wygonić aranżacyjną nudę i sprawić, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.