Akcesoria pomocnicze (28)

Najbardziej niezbędne są zwykle niepozorne akcesoria - waciki, bandaże, rękawiczki, miseczki i drobne narzędzia to wyposażenie, bez którego nie może obejść się żaden profesjonalista. Evonails dba o każdy szczegół i w swojej ofercie nie zapominamy o najpotrzebniejszych przyborach i dodatkach stanowiących nieodzowny ekwipunek każdej manicurzystki.
Evonails oferuje również piękne ręczniki w wielu atrakcyjnych kolorach, które pomogą w codziennej pracy i stanowić będą wyjątkową ozdobę każdego salonu.

Zobacz całą kolekcję
Cena
  1. 1
    39
  2.  
  3. -
Sortuj wg
Sortuj wg

Akcesoria pomocnicze – profesjonalne zaplecze Twojego salonu

Do salonu kosmetycznego przychodzi się po to, by pięknie wyglądać. Nic więc dziwnego, że klientki przede wszystkim zwracają uwagę na dostępne tam lakiery czy żele, ich kolor, konsystencję oraz inne przybory takie jak bloki polerskie, czy pilniki do paznokci, niezbędne do stworzenia niepowtarzalnej stylizacji. Tymczasem, dla zachowania porządku oraz schludności, tak potrzebnych w podobnych miejscach, które przecież muszą świecić przykładem i zachęcać przypadkowych gości do pozostania na dłużej, potrzebne są też podstawowe akcesoria, na jakie nikt z natury nawet nie zwraca uwagi. Czym byłby bowiem profesjonalny zakład kosmetyczny bez jednorazowych rękawiczek, awaryjnych nożyczek do paznokci, misek, przeznaczonych do mycia rąk czy wacików kosmetycznych? Dobry manicurzysta ma pełną świadomość, w ile rzeczy musi się jeszcze zaopatrzyć, by wszystko odbywało się we właściwy sposób i w przyjemnej atmosferze.

Akcesoria pomocnicze do salonu są naprawdę różne. Część przydaje się do ochrony bądź zabezpieczenia rąk, inne służą do poprawienia samopoczucia klientki, a znajdą się również takie, które nie pozwolą styliście zgubić się pośród natłoku przeróżnych narzędzi i specyfików do upiększania skóry czy paznokci. Każdy typ akcesoriów proponuje marka Evonails, ponieważ chce, by dzięki tym z pozoru nieistotnym drobiazgom, pracowało im się jak najlepiej.

Dobre zabezpieczenie

Przy wykonywaniu wszelkich zabiegów, w trakcie których może dojść do skaleczenia, zawsze należy zachować szczególne środki ostrożności. Właśnie w takich momentach przydadzą się jednorazowe rękawiczki ochronne, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na zerwania czy przetarcia. Są idealne do przeprowadzania wszelkich czynności higieniczno-kosmetycznych, dlatego nie powinno ich zabraknąć w żadnym szanującym się salonie. Konieczne są również miski do mycia rąk, z których mogą korzystać zarówno klientki, jak i pracownicy, chcący zachować dłonie w czystości. Schludność, sterylność i brak zabrudzeń to tak naprawdę podstawa w każdym zakładzie kosmetycznym, który dba o zdrowie i bezpieczeństwo przychodzących tam osób. Przed wykonywaniem manicure’u, kiedy piłuje się paznokcie, dłonie klientki warto zabezpieczyć specjalnym bandażem ochronnym, by nic nie mogło im się stać w wyniku koniecznego zabiegu.

Komfort klientki

Najważniejszą osobą w salonie kosmetycznym jest niewątpliwie klientka poddawana zabiegowi. Nie ulega więc żadnej wątpliwości, że powinna się ona czuć w danym miejscu jak najlepiej. Aby tak się stało, pracownicy zakładu powinni zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kobiecie musi być przecież wygodnie, przyjemnie, a poza tym dobrze, jeśli będzie miała na co popatrzeć. Z tego względu należy stawiać na wyposażenie, które nie tylko zda egzamin w kwestii praktycznej, ale i estetycznej. Warto więc wybierać przedmioty, które pasują kolorystycznie do pomieszczenia, w którym mają się docelowo znaleźć. Dobrym pomysłem będzie na przykład nabycie kolorowych ręczników o dobrej chłonności, które na pewno przydadzą się podczas osuszania rąk. Dobra jakość zagwarantuje odpowiednią miękkość, dzięki czemu okażą się one przyjemne w dotyku, co każda klientka przyjmie z zadowoleniem. Aby natomiast zadbać o wygodę Pań podczas zabiegu, warto pomyśleć o eleganckiej poduszce pod dłoń.

By wszystko było na swoim miejscu

Warto pomyśleć, by w salonie kosmetycznym wszystko zostało odpowiednio zorganizowane, by później nie trzeba było biegać w poszukiwaniu najpotrzebniejszych rzeczy. Pomocne okazują się więc różnego rodzaju opakowania i flakony, pozwalające na przechowywanie różnorodnych akcesoriów, niezbędnych do przeprowadzania kolejnych zabiegów upiększających. Żeby wszystko na półkach wyglądało profesjonalnie, dobrze jest zadbać o eleganckie pojemniki, które wpasują się w wystrój, a nie chować wszystko w mało estetycznych kartonowych pudełkach. Segregacja poszczególnych rzeczy jest tutaj bardzo ważna, ponieważ pozwala niezwykle szybko dotrzeć do akcesoriów, potrzebnych aktualnie do przeprowadzenia manicure’u lub innej czynności.

Niezbędne drobiazgi, bez których ani rusz

Najmniejsze rzeczy, o których nikt, przychodząc do salonu nawet by nie pomyślał, gdyż uznałby je za jak najbardziej oczywiste, okazują się zwykle najważniejsze. To przecież bez nich trudno byłoby o stuprocentowy komfort podczas wykonywania manicure’u czy pedicure’u. Chodzi tutaj przede wszystkim o waciki kosmetyczne z kilkunastoma warstwami, nieocenione przy wykonywaniu profesjonalnych zdobień paznokci przez zawodowego stylistę. Manicurzyście przydadzą się również specjalne płatki do usuwania pozostałości lakieru z paznokci klientek oraz prosty, jednorazowy patyczek do odsuwania skórek od płytki paznokcia. Nie należy też zapominać o podstawowych narzędziach: nożyczkach do paznokci, cążkach czy pensecie.

Zaopatrując się we wszelkie akcesoria, dobrze jest wybierać oczywiście te, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Marka Evonails ma dla właścicieli salonów oraz pasjonatów manicure’u swoje propozycje, opatrzone estetycznym logo.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.