Aceton kosmetyczny (3)

W każdym salonie, zajmującym się zdobieniem paznokci, powinno się mieć na wyposażeniu zmywacz do paznokci, czyli aceton kosmetyczny. Tylko dzięki niemu uda się usunąć lakier hybrydowy oraz rozpuścić akrylowe warstwy, gdy klientka będzie niezadowolona z uzyskanego efektu bądź znudzi jej się dotychczasowa stylizacja. Evonails proponuje wysokiej jakości preparat, zapewniający skuteczność i bezpieczeństwo przy stosowaniu. Doskonale nadaje się do usuwania sztucznych paznokci.
Aceton kosmetyczny od Evonails starczy na wiele użyć. Świetnie sprawdzi się też w salonie w roli płynu do płukania pędzelków.

Zobacz całą kolekcję
Pojemność
  1. 100 ml (1)
  2. 500 ml (1)
  3. 1000 ml (1)
Cena
  1. 5
    27
  2.  
  3. -
Sortuj wg
Sortuj wg

Aceton kosmetyczny - najlepszy sposób na usunięcie starego żelu czy hybrydy

Pięknie wykonany manicure hybrydowy jest prawdziwym powodem do radości. Eleganckie, kolorowe paznokcie, wykonane z dużą precyzją i dbałością, zawsze przyciągają spojrzenia, a także dodają poczucia pewności siebie. Jednak czasem nawet ta najlepiej zrobiona stylizacja paznokci w końcu się nudzi. Bywa, że manicure akurat nie pasuje do nowej sukienki, w którą warto ubrać się na nadchodzące przyjęcie lub spotkanie z koleżankami. W takich sytuacjach konieczne okazuje się wykonanie całkiem nowej stylizacji. Aby móc ją jednak zrobić, należy najpierw pozbyć się starej warstwy lakieru hybrydowego. Zwykłe zmywacze często zawodzą, a najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu pozbycie się starej stylizacji staje się możliwe, jest użycie acetonu kosmetycznego.

Aceton kosmetyczny przydaje się również, gdy wykonana stylizacja nie do końca spełnia nasze oczekiwania. W takich sytuacjach wystarczy jedynie zastosować aceton, aby móc usuną lakier hybrydowy lub akryl i zacząć od nowa.

Komu przyda się aceton kosmetyczny?

Aceton kosmetyczny powinien znaleźć się w każdym salonie, zajmującym się wykonywaniem stylizacji paznokci. Dzięki niemu z łatwością można bowiem usunąć stary lakier hybrydowy lub zlikwidować zbędne warstwy akrylu. Manikiurzyści, którzy chcą jak najlepiej dbać o potrzeby swoich klientów, powinni wybierać wyłącznie najlepsze preparaty acetonowe. Produkty z najwyższej półki pozwalają nie tylko osiągać najlepsze efekty, ale także gwarantują bezpieczeństwo. Aceton kosmetyczny umożliwia również usuwanie sztucznych paznokci. Ponadto, doskonale sprawdza się również jako środek do płukania pędzelków. Pomocne mogą okazać się również zmywacze do paznokci oraz płyny do dezynfekcji rąk.
Oprócz profesjonalistów, zajmujących się ozdabianiem paznokci zawodowo, aceton kosmetyczny z pewnością przyda się również osobom, które wykonują hybrydy i stylizacje żelowe w domowym zaciszu. Praca z najlepszej jakości acetonem na pewno ułatwi wiele rzeczy, podczas tworzenia nowych wzorów i kolorów na paznokciach, jak również pomoże w czyszczeniu zabrudzonych pędzelków.

Od czego zależy skuteczność zmywania lakieru hybrydowego?

Aceton kosmetyczny można dzisiaj z łatwością kupić przez Internet. Niegdyś kobiety musiały odwiedzać manikiurzystów, aby pozbyć się starego lakieru. Na szczęście, teraz każda z Pań samodzielnie poradzi sobie z wytarciem hybrydy czy usunięciem żelu w domowym zaciszu.
Bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to, aby malować paznokcie wyłącznie dobrej jakości lakierem hybrydowym. Niesprawdzone, tanie lakiery przyczyniają się często do osłabiania i niszczenia płytki paznokcia, dlatego tak ważne jest, aby wybierać produkty, którym można zaufać. Lakiery hybrydowe najlepiej nabywać bezpośrednio ze sklepów kosmetycznych - tych internetowych, jak i stacjonarnych. Wybierając markowe lakiery hybrydowe, zyskuje się pewność, że produkty są bezpieczne i można stosować je bez najmniejszych obaw. Dobrej jakości lakier można bowiem szybko i prosto usunąć z powierzchni paznokcia przy użyciu acetonu kosmetycznego.

Dwa sposoby na pozbycie się starego manicure’u hybrydowego z paznokci

Dobry lakier hybrydowy można z łatwością usunąć z powierzchni paznokcia przy użyciu odpowiedniego preparatu. Oczywiście, jedynym środkiem, który nadaje się do usuwania tego rodzaju lakieru jest aceton kosmetyczny.

Lakier hybrydowy można usunąć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zanurzenie paznokci w misce z acetonem na około piętnaście minut. Po tym czasie lakier powinien dać się usunąć za pomocą wacika. W razie potrzeby można jeszcze potrzymać paznokcie przez chwilę w misce, a następnie podważyć lakier patyczkiem. Po wykonaniu tego zabiegu, paznokcie trzeba jeszcze posmarować olejkiem do paznokci albo odpowiednią odżywką. Ręce natomiast dobrze wysmarować kremem nawilżającym.

Hybrydy da się także usunąć w nieco inny sposób - używając wacików kosmetycznych oraz folii aluminiowej. Istnieją także specjalne folie, przeznaczone do usuwania lakieru hybrydowego, z których również warto korzystać. Aby łatwo rozpuścić lakier nie zaszkodzi go najpierw lekko spiłować przy użyciu pilniczka o gradacji 180. Następnie należy nasączyć waciki kosmetyczne w acetonie lub zastosować folię do hybryd. Wacik z acetonem trzeba przyłożyć do paznokcia i owinąć palce folią. Po upływie dziesięciu minut można już zdjąć folię, a resztki lakieru bez problemu usunąć za pomocą drewnianego patyczka bądź ceramicznego kopytka kosmetycznego.
Usuwanie lakieru hybrydowego różni się nieco od zmywania zwykłego lakieru. Hybrydy, pod wpływem działania acetonu zaczynają zwykle pękać i odczepiać się od powierzchni płytki paznokci. Wówczas należy nieco im pomóc i podważyć je odpowiednim narzędziem.

Po usunięciu lakieru hybrydowego z paznokci trzeba jeszcze pamiętać o zastosowaniu kosmetyków, które pomogą zadbać o pielęgnację. Oliwka do skórek bądź odżywka na pewno okażą się bardzo przydatne. Warto też zadbać o ręce i nawilżyć je dobrym kremem. Kiedy stara stylizacja jest już rozpuszczona można też zacząć myśleć o zupełnie nowym manicurze, który sprawi radość na przynajmniej trzy najbliższe tygodnie.

zobacz jako pierwsza najnowsze kolekcje,
promocje, konkursy oraz porady
i inspiracje od Evonails.